انتشارات 360درجه چند سالي است درحوزه نشر درحال فعاليت است و در راستاي مأموريت سازماني خود كه گسترش فرهنگ مطالعه در بين افرادي كه كمتر اهل مطالعه هستند ،فعاليت نموده است و در اين امر تا حد زيادي موفق نيز شده‌است و به جرأت عده‌اي را به اندازه بضاعت خود به جمعيت كتابخوان كشور اضافه كرده است بطوري كه خريد كتاب از انتشارات ما به گفته عده‌اي از خريداران جزو اولين خريدهاي كتابشان بوده است.

   از جمله فعاليت‌هاي ما طرح حنان(حمايت ناشر از نويسندگان)است. در شرايط اقتصادي و جو حاكم بر نشر كه بيشتر ناشران به سراغ ترجمه كتابهاي پرفروش خارجي هستند برآن شديم براساس رسالت اجتماعي خود در كشف استعدادهاي جوان و ايجاد بستري براي ديده شدن كتاب اولي‌ها ،به انتشار آثار آنها كمك نماييم .

البته در اين مسير بناي ما رفتن به سمت متون عامه پسند و سطح پايين نيست ولي در پي اعمال سليقه هم نيستيم و در صورتي كه اثر استانداردهاي اوليه را داشته باشد آن را منتشر مي‌كنيم و سخت‌گيري‌هاي خاص براي لحاظ كردن يك سليقه در انتشار آثار را نداريم.

فرآيند چاپ كتاب در طرح حنان و چاپ كتاب با سرمايه‌گذاری ناشر يكسان است و تنها تفاوت در سرمايه‌گذار است.

برای اطلاعات بيشتر می‌توانيد از طريق ارتباط با كارشناسان ما در شبكه‌های اجتماعی اطلاعات دقيق‌تر دريافت نماييد.

 

آدمك های ابری

107,000 تومان
شاید اگر آدم‌ها می‌دانستند چقدر رفتن‌های بی‌خداحافظی دردناک است؛ بعد از سی سال هم که شده برمی‌گشتند، خداحافظی می‌کردند و دوباره می‌رفتند.

آرشيو قديمی

72,000 تومان
كتاب آرشيو قديمي يكي از كتاب هاي دل نوشته انتشارات۳۶۰ درجه مي باشد كه خانم عاطفه بساگ با قلمي با احساس و زيبا دل نوشته هاي خود را بر روي كاغذ آورده اند.

آيدال

123,000 تومان
یکی از حضار فریاد زد: «نام تو چیست؟ "آ" نماد چیست؟» ناجی که تنها لب و چانه‌اش از زیر کلاه هودی‌اش نمایان بود، با صدایی خشن و زمخت پاسخ داد: «آیدال.»

دال آرامش

221,000 تومان
داستانهاي كوتاه دال آرامش نوشته حامد رجب پور نويسنده جوان اهل خطه سرسبز شمال كشور با قلمي روان و آرزوهاي بزرگ و آينده اي روشن است.

سين ميم

99,000 تومان
متن هاي عاشقانه به دو زبان فارسي و انگليسي توسط آقاي ميلاد شاهسون جمع آوري شده و با تركيبي زيبا و دلپسند در اختيار عزيزان قرار گرفته است

قصه گويی كليد گنجينه رازها

59,000 تومان
كتاب قصه گويي كليد گنجينه رازها از مجموعه كتاب هاي انتشارات ۳۶۰ درجه ميباشد كه نويسنده با نثر زيبا و روان به جزييات قصه گويي، نقالي و پرده خواني و...پرداخته است

می گفت…

59,000 تومان
یک‌بار از آدم بودن خسته شدم. دلم پرواز خواست. گفتم ای‌کاش پرنده بودم. دیدم دلم برای حرف زدن تنگ می‌شود، یک‌بار گفتم ای‌کاش درخت بودم دیدم دلم برای راه رفتن تنگ